Hikayemiz

Hayata bakın, orada renkler var…

Renkler… Doğanın müthiş dokusundan esinlenen eşsiz bir kartela… Adını dahi bilmediğimiz bin bir tonun içinden en asili, en güzeli size özel…

İlham kaynağımız, doğanın huzur veren benzersiz renkleri… Kimi zaman asi, kimi zaman dingin çizgileri ile özgünlüğün simgesi olan ahşabın doğal dokusunu ruhunuzda hissedin. El işçiliği ile her biri size özel üretilen makam odası mobilyalarında tutkunun gücünü keşfedin.

Tümü benzersiz ve el yapımı olan makam odası mobilyalarını sunan Bürotürk; deneyimi sanata, güzelliğe ve zarif detaylara dönüştürüyor. Tutkuyu üstün işçilik ile birleştiren markamız, geçmişin estetik çizgilerinden esinleniyor. Kültürel mimarimizin güzelliğinden ilham alan parçalar ile her biri sanat eserini andıran tasarımları sizin için sunuyor.

Hayat Çizgimiz

Kendini dünyanın dört bir yanındaki en doğal malzemelerin kullanımına adayan Bürotürk, her biri özenle işlenen el oyması makam odası mobilyaları ile gözleriniz için kusursuz bir şölen sunuyor.

Göze hitap ettiği kadar dokusu ve konforuyla da benzersiz seçeneklere imza atan markamız, zanaat mirasını makam odalarınıza getiriyor.

Sipariş üzerine hayata geçirilen makam odası mobilyaları ile kişisel tarzınızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz Bürotürk’te hayal gücünüzün sınırlarını aşacaksınız.

En iyi tasarımcıların şaheserleriyle hayranlık uyandıran alanlar oluşturacağınız makam odası mobilyaları ile iş yaşamında kendi hikayenizin kahramanı olabilirsiniz.

Geleceğimiz

Makam odası mobilyalarındaki küresel vizyonuyla usta zanaatkarların özenli işçiliğini şekillendirdiği Bürotürk’te iş yerinizi her gün yeniden keşfetmenizi sağlıyoruz. Birer sanat eserini andıran makam odası mobilyalarında, malzemeden işçiliğe kadar her aşamada en iyisine değer veriyoruz. Mükemmelliğe duyduğumuz hayranlık ile her zaman kusursuz olanı sizler için hazırlıyor, işliyor ve kişisel tarzınıza göre tasarlıyoruz.

Zanaatın sanata dönüştüğü Bürotürk’ün ürünleri ilhamla doludur. Çok seveceğiniz, benzersiz bir makam odası hazırlama konusunda tutkulu; başarı öykünüzü sürdürürken yanınızda olmaktan mutluyuz. Bu misyon ile iş yerinizde tarzınızı yaşamanıza yardımcı olacak benzersiz, birinci sınıf makam odası mobilyaları sunuyoruz. Özgünlüğe olan bağlılığımızı sürdürerek hazırladığımız koleksiyonlar, iş yaşamında size de ilham verecek…

Sitemizde sağ tıklama işlevi devre dışı bırakılmıştır.